Biz...

Hokus Pokus Çocuk Atölyesi
İstanbul, Yazmacı Tahir Sok. Yalı Apt. No:24 D-1 Çatalçeşme, Bostancı, Turkey

12 Haziran 2010'da kapılarını açan atölyemizde herkes için birşeyler var! Sürekli ve tek seferlik atölyelerde çocuklar yaşıtlarıyla hem eğleniyor hem de yepyeni şeyler öğreniyor. Hokus Pokus minikleri yatıya da bekliyor, gece bakımı için atölyede kalan minikler ebeveynlerini kamera sistemi bulunan uyku odalarındaki rahat yataklarında bekliyor. Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'nde çocuklara özel etkinliklerin yanı sıra büyüklere yönelik programlar da bulunuyor. Ritim ve Dans atölyelerinin yanı sıra Pilates ve Yoga dersleri yetişkinler için de düzenleniyor. Minikler yan odada oyun oynarken ebeveynleri de içleri rahat kendilerine vakit ayırıyor. Özel doğum günü konseptlerimiz, ve atölye programlarımız hakkında bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin.


İşte biz...

İsterseniz biraz detay verelim;

Zerrin Keşoğlugil; üç kardeşin en büyüğü olarak 1981'de dünyaya geldi. Haylaz ve hiperaktif bir çocukluk döneminden sonra lisede yabancı dil bölümünü seçip geleceğini bu yönde çizdi ve üniversitede de Amerikan Kült. ve Edb. okuyup bu çizgiyi sonlandırdı. Dergicilik, tekstil, özel ders gibi bir çok iş denemesinden sonra tesadüfler sonucu kendini bir ana okulunda ingilizce dersi verirken buldu. Bu işin tam ona uygun olduğunu farketti ve kendini bu yönde geliştirdi. Yurt içi ve yurtdışında yaratıcı drama ve orff eğitimleri aldı. Bu yıl mayıs ayında Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'ni açmaya karar verip kardeşininde kanına giren Zerrin hnm. halen kurumsal bir anaokulunda ingilizce öğretmeni olarak çalışmaya devam ediyor, aynı zamanda bağımsız anaokullarına da danışmanlık yapıyor ve çocuk kitapları çeviriyor.
Pelin Keşoğlugil; İTÜ Tekstil Geliştirme ve Pazarlama bölümünde okuyan ve bu işlerle ablasının anlatıkların başka ilgisi olmayan Pelin hnm, ablasının yoğun ısrarlarına dayanamayarak Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'ne ortak oldu.

 
Bakiye Hande Tüfekçi; Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Hande hnm 5 yıldır pilates eğitmenliği yapmaktadır. Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'nde Playlates ve Anne - Çocuk Pilates derslerinin eğitmenidir.

Nesil Aykut; Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu, eski milli basketbolcu ve spor antrönürü Nesil hnm Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'nde Türkiye'de ilk kez uygulanan Sherborne Gelişimsel Hareket Eğitimi Programını uygulamaktadır.
 
Cihan Oğuzhanoğlu; aratıcı Drama eğitimini Çağdaş Drama Derneği’nde 5 aşamayı tamamladı. Tiyatro eğitimini ise 2003-2005 yılları arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde tamamlayarak, Çocuk Bilim Özel Eğitim Merkezi’nde bulunan engelli çocuklarla bir sene tiyatro çalışmalarında bulundu ve çeşitli oyunlarda da rol aldı. Uluslararası Yaratıcı Drama Kongre ve seminerlerinde hem katılımcı hem de gönüllü olarak görev yaptı. Sizdrama Sanat ve Eğitim Merkezi’nde yaratıcı drama yöntemiyle Kişilik Gelişim Programlarında çeşitli yaş gruplarında atölye yöneten Cihan Oğuzhanoğlı, drama liderliği yapmaya devam etmekte, çeşitli okul ve kolejlerde eğitimde drama çalışmaları yapmaktadır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder